Dodany: 2011-12-23 13:49:29

 

Jaki jest koszt gwintownicJeśli zamierzamy założyć firmę świadczącą usługi budowlane, remontowe lub wykończeniowe, musimy najpierw zdobyć fundusze na jej „rozkręcenie”. Obejmuje to zarówno dokonanie wszelkich formalności w urzędach, zatrudnienie pracowników jak i podstawowe wyposażenie przedsiębiorstwa, w takie narzędzia jak przycinarki, gwintownice czy giętarki.

 

Trzeba na ten cel przeznaczyć całkiem spora kwotę, gdyż same gwintownice to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych za sztukę. Oczywiście, konkretne ceny różnić się będą w zależności od modelu czy firmy (te renomowane kosztują więcej). Także to, czy przedmiotem transakcji będą gwintownice ramkowe, łopatkowe, elektryczne, ręczne czy stacjonarne, będzie miało wpływ na ostateczną cenę.

 

Rzecz jasna, modele nowe będą droższe niż te używane, ale też dłużej nam posłużą. Ponadto na każdy egzemplarz dostajemy wtedy gwarancję producenta i w trakcie jej trwania, wszelkie naprawy dokonywane są na jego koszt. Tak więc, mimo iż będzie to kilkaset złotych więcej, zakupmy sztukę nową, od autoryzowanego dystrybutora..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jaki jest koszt gwintownic
Nick: