Dodany: 2013-12-23 11:12:45
 

Oświetlenie led - cenaTo, że oświetlenie LED jest bardzo energooszczędne i trwałe, wie chyba każdy. Z tego właśnie powodu wybiera je tak wiele osób. Jednak czasami może to być niewystarczający powód do zakupu żarówki led najtaniej. Dzieje się tak, ponieważ oświetlenie LED jest bardzo drogie i niektórych po prostu nie stać, żeby zapłacić za żarówki LED kilkanaście razy więcej, niż za zwykłe.

 

Jeżeli mimo tego, decydujemy się na zakup żarówki led najtaniej, powinniśmy dokładniej wiedzieć, ile to będzie nas kosztowało. Jeśli więc chodzi o żarówki LED, to są one właściwie kilkanaście razy droższe od zwykłych. Zwykłą żarówka kosztuje około dwóch złotych, zaś LED około dwudziestu pięciu.

 

Oczywiście wszystko zależy od rodzaju żarówki, jednak cena zawsze będzie zdecydowanie wyższa. Niższe są koszty zakupu taśmy LED. Ceny takich taśm są dość niskie i zaczynają się już od osiemdziesięciu złotych za pięć metrów taśmy. Pięć metrów taśmy to dosyć dużo i zazwyczaj wystarcza. Chyba że mamy bardziej skomplikowany plan dla naszych żarówki led najtaniej.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oświetlenie led - cena
Nick: