Dodany: 2013-12-23 10:47:14

 

Oświetlenia led - zalety stosowaniaOświetlenie LED to ostatnio bardzo popularny temat. Coraz więcej osób interesuje się żarówki led najtaniej, ponieważ można powiedzieć o nich bardzo wiele pozytywnych rzeczy. Oświetlenie LED jest generalnie znacznie lepsze niż tradycyjne, a to z kilku powodów.

 

Przede wszystkim żarówki led najtaniej są dużo bardziej efektywne. Przede wszystkim dlatego, że są najbardziej energooszczędną formą oświetlenia na rynku. Sprawność dostarczanej energii wynosi do 95 %, podczas gdy zwykłe żarówki są sprawne tylko w 5 – 10%. Ponadto, żarówki led najtaniej są dużo bardziej trwałe i odporne na uderzenia.

 

Dioda LED nie posiada żadnych ruchomych elementów, jest bardziej odporna na wstrząsy oraz uderzenia. Co bardzo istotne żarówki led najtaniej emitują światło kierunkowe, dlatego można je zogniskować według własnego uznania. To oznacza, że nasze wnętrze będzie wyglądało dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Do tego wszystkiego dioda emituje mniej ciepła, korzysta ze ściemniacza i można nią łatwo kierować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oświetlenia led - zalety stosowania
Nick: