Dodany: 2013-05-06 14:44:23

 

Filtry wentylacyjneZwykły użytkownik urządzeń filtrujących nie zdaje sobie sprawy, że urządzenia takie jak klimatyzacja Lublin czy wentylator, zbudowane są z podobnych elementów, zaś przeznaczenie ich jest różne.

 

Przyjrzyjmy się bliżej pracy tych urządzeń, aby poznać mechanizm ich działania. Klimatyzacja Lublin przede wszystkim ma schładzać powietrze, w danym pomieszczeniu, a uzyskuje to dzięki wymianie powietrza z substancją chłodzącą, ale zanim schłodzone powietrze zostanie doprowadzone do pomieszczenia musi przejść przez filtry, które zabezpieczają człowieka przed zakażeniem zanieczyszczonym powietrzem.

 

Dlatego każda klimatyzacja Lublin wymaga odpowiedniego serwisowania przynajmniej dwa razy do roku. Pierwszy serwis po dłuższej przerwie jest kompleksowy, podczas którego sprawdzana jest szczelność układu, wymiana filtrów, uzupełnienie czynnika chłodzącego, a następnie dezynfekcja i odgrzybianie. Drugi serwis wykonuje się podczas intensywnego użytkowania klimatyzacji, ponieważ zanieczyszczone filtry nie spełniają już swojej roli, co może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie przebywających w tym pomieszczeniu ludzi. Warto zapamiętać, że klimatyzacja Lublin, aby spełniała swoje zadanie musi być użytkowana zgodnie z zaleceniami producenta i firmy serwisującej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Filtry wentylacyjne
Nick: